نسخه چاپی نسخه چاپی

آقای نقدی و تاثیرات معکوس روزه‌داری!

شنبه ۲۹ مرداد ۹۰

سرانجام روزه گرفتن ماه مبارک رمضان از سوی آقای نقدی، اثر معکوس گذاشت و ایشان را به مرحله‌ای رساند که دیگر گویی در مورد ایشان، «رفع القلم» شده است و فرشتگان ناظر بر اعمال، دیگر گناه او را ثبت نمی‌کنند و خداوند هم ناظر اعمال او نیست و به همین دلیل مجاز است هر چه می‌خواهد بر زبان جاری کند و برای اظهاراتش، هیچ سند و مدرکی هم ارائه نکند. او که اخیرا به کمتر از گفتن «امام» به مقام رهبری رضایت نمی‌دهد، به خاطر پخش یک خبر جعلی و دروغ از سوی دوستانی مانند خودش، به جوش آمده و معترض است که چرا آقای خاتمی و دوستانش در جماران جمع شده و با هم افطار خوردند و البته به قول ایشان، «توطئه» کردند!

به گزارش خبرگزاری‌ها، «سردار نقدی که در مراسم گرامیداشت شهدای مظلوم مبارزه با ترور و نفاق و در جمع خانواده‌های شهدای افطار در حسینیه شهدای بسیج سخن می‌گفت، در واکنش به تحرکات جدید منافقین در خصوص انتخابات آینده تصریح کرد: راس منافقین ملعون که از پادشاه جنایتکار عربستان پول و رهنمود می‌گیرد و با پادشاه بحرین نشست و برخاست می‌کند و رئیس دفترش را برای جمع‌آوری کمک به کشورهای صهیونیستی می‌فرستد، باید بداند که در میان مردم رسواست و مردم او و سایر منافقین را شناخته‌اند. وی با اشاره به افطاری‌های شبانه منافقین تاکید کرد: کسانی که در فتنه ۸۸ رسوا و بی آبرو شدند باز هم از رو نمی‌روند و هر شب افطاری می‌دهند و برای برپایی آشوب علیه انقلاب توطئه‌چینی می‌کنند. این ها بارها و بارها با آمریکا و صهیونیست‌ها هم دستی کردند ولی باز هم چهره‌ای موجه از خود نشان می‌دهند. نقدی افزود: عده‌ای فکر می‌کنند که داشتن نسبت فامیلی با امام راحل(ره) برای آن‌ها حقانیت می‌آورد در حالی که مردم بیدارند و قطعا توطئه‌های منافقین شکل نخواهد گرفت».

حتما دوستان دریافتند که منظور آقای سردار نقدی چیست و کیست و به کدام ماجرا اشاره دارد. برای روشن‌تر شدن ماجرا عرض می‌کنم که منظور از منافقین، همین دوستان اصلاح‌طلب هستند. «راس منافقین ملعون» که از پادشاه جنایتکار عربستان پول و رهنمود می‌گیرد، مسعود رجوی نیست بلکه منظورشان همین آقای خاتمی خودمان است که یک وقتی به کمک پادشاه عربستان و بحرین و کمکهایی که مسئول دفترش از کشورهای صهیونیستی! گرفته بود و همچنین رای ۲۲ میلیونی مردم ایران، رئیس جمهور کشورمان شده بود اما دوستان آقای نقدی با اقدامات انقلابی خود از جمله ماجراهایی مانند دستگیری شهردارها، کوی دانشگاه، شاید قتلهای زنجیره‌ای، دستگیری گسترده ملی – مذهبی‌ها و روزنامه‌نگاران، تعطیلی فله‌ای مطبوعات اصلاح‌طلب، ترور سعید حجاریان و اقداماتی مشابه، او را در میان مردم رسوا کردند! منظورشان از افطاری‌های شبانه منافقین (شاید بعضی جاها، توی روز روشن افطار می‌خورند، الله اعلم) هم مراسم افطاری چهارشنبه شب آقای خاتمی ریاست جمهوری سابق است که به گفته آقای مجید انصاری، مراسمی عادی و هرساله است که در آن وزیران و اعضای هیات دولت و همکاران دولت ایشان شرکت می‌کنند و البته کم توطئه‌ای نیست. منظور آقای نقدی از کسانی که خیال می‌کنند داشتن نسبت فامیلی با حضرت امام، برای آنان حقانیت می‌آورد،  اصلا آقای خاتمی نیست که یک وقتی امام ایشان را فرزند فاضل خود نامیده بود بلکه دقیقا جناب آقای حاج سید حسن خمینی، نوه حضرت امام است که آقای نقدی خیال می‌کند این مراسم افطاری در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و با حضور ایشان بوده است و به همین دلیل، حاج سیدحسن آقا هم نباید از نوازشهای آقای نقدی محروم بماند.

 حیف که از عدالت علوی محرومیم و الا حتما دادگاهی تشکیل می‌شد تا معلوم کند که به چه دلیل یک نظامی برخلاف قانون، این گونه وارد مسائل سیاسی می‌شود و علیه طیفی از نیروهای انقلاب و از یاران امام خمینی و دلسوزان نظام و البته مخالف این شیوه مملکت‌داری، سخن می‌گوید؟ اگر عدالت علوی جریان داشت آقای نقدی باید پاسخ می‌داد که با تکیه بر کدامین مدرک محکمه‌پسند و قابل ارائه در دادگاه، به خاتمی تهمت دریافت پول و رهنمود از پادشاه عربستان می‌زند؟ اگر عدالت علوی بود از آقای نقدی می‌خواست که اتهامش به مسئول دفتر خاتمی در مورد سفر به کشورهای صهیونیسیتی برای دریافت کمک را اثبات کند و الا به خاطر وارد آوردن این تهمت، حتما او را تعزیر می‌کرد. اگر امروز حسرت عدالت علوی را نمی‌خوردیم و امیدی به اجرای عدالت حتی در حد حکومت عمر و ابوبکر را هم داشتیم، یقینا آقای نقدی باید ثابت می‌کرد که در جلسه افطار دفتر آقای خاتمی در جماران – و نه در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی –  «برای برپایی آشوب علیه انقلاب، توطئه‌چینی» کردند و اگر مدرکی ندارد و «رجما بالغیب» چنین گفته است، باید مجازات می‌شد.

آقای نقدی و بسیاری از امثال ایشان، خیالشان راحت است که از عدالت علوی خبری نیست و هیچ کس از آنان مدرک و سند نخواهد خواست و قوه قضائیه حتی به شکایت امثال خاتمی هم رسیدگی نخواهد کرد. به همین دلیل است که هر چه می‌خواهند می‌گویند و هر کاری که بتوانند انجام می‌دهند ولی آیا در روز قیامت و در محضر عدل الهی و در مقابل دادخواهی این مظلومان، دفاعی دارند؟ به محکمه تاریخ و مردم که بعید نیست تشکیل شود، کاری ندارم.

رشد جمعیت دو برابر، رشد تعداد زندانی ۲۵ برابر!

امروز در خبرها خواندیم که یک مقام قضایی کشور (رئیس کل دادگستری استان لرستان) از افزایش چشمگیر تعداد زندانیان کشور خبر داده است. به گزارش ایسنا، علی بدری طی سخنانی در مراسم گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد استان لرستان، با بیان اینکه متاسفانه آمار زندانیان موجود در زندان‌های کشور روز به روز در حال افزایش است، تصریح کرد: آمار زندانیان کشور در سال ۵۸ تنها ۱۰ هزار نفر بوده و این در حالی است که این میزان امروز به بیش از ۲۵۰ هزار نفر افزایش یافته است.

جمعیت ایران در سال ۵۷ کمتر از ۳۶ میلیون نفر و در سال ۵۸ حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است. اکنون یعنی در وسط سال ۹۰ این جمعیت  به بیش از ۷۵ میلیون نفر رسیده است. با این حساب جمعیت کشور از سال ۵۸ تا سال ۹۰ حدودا دو برابر شده است. حال به آمار اعلام شده از سوی رئیس کل دادگستری استان لرستان توجه کنید و تعداد زندانیان این دو مقطع را با هم مقایسه کنید.  افزایش تعداد  زندانیان از ۱۰ هزار نفر به بیش از ۲۵۰ هزار نفر یعنی رشدی بیش از ۲۵ برابر. یعنی اگر جمعیت در طی این ۳۳ سال حدودا ۱۰۰ در صد رشد داشته اما تعداد زندانیان ۲۵۰۰ درصد افزوده شده است.

این آمار به تنهایی از یک بحران وسیع اجتماعی حکایت دارد و بررسی علل واقعی و کارشناسانه این واقعیت تلخ، می‌تواند درمان واقعی بسیاری از دردهای جامعه امروز ما را نشان دهد. آیا این واقعیت را هم می‌توانیم به بیگانه نسبت بدهیم  و حاصل سوءتدبیرهای مسئولان خودمان ندانیم؟

Share and Enjoy


۹ نظر در ”;آقای نقدی و تاثیرات معکوس روزه‌داری!“

 1. هموطن می‌گوید

  یادتان باشد سردار نقدی پشتشان به کوه است و مصونیت آهنین دارند و هرچه بخواهند می‌گویند و هر کس با عقیده و افکار ایشان و همفکرانش مخالف باشد عامل بیگانه، جاسوس، صهیونیست، منحرف و …. هستند و باند و جناح ایشان عین اسلام ناب. خداوند مملکت را از دست نابخردان و متملقین و دین‌فروشان در امان نگه دارد.

 2. س ع ق می‌گوید

  یسمه تعالی
  جناب آقای شکوهی! با اهداء سلام. لطفا تفحص فرمائید کجای کارمان در حفظ انقلاب اشکال اساسی داشته که اکنون ریاست مدرسه عشق را کسی عهده‌دار شده که جز تولید نفرت کار دیگری از او ساخته نیست؟
  دوم اینکه گاه در یک متن به دو موضوع پرداختن، موجب می‌گردد که بار معنایی هر دو کم شود و البته گاه نیز هم‌افزایی ایجاد می‌کند. بنظرم دو مورد فوق از جنس نوع دوم نیست که در یک متن هم‌افزایی کند، اگر چه از جهاتی به هم مرتبط می‌باشند.

 3. مهربانو می‌گوید

  از اول انقلاب تا حالا یک رییس جمهور درست و حسابی داشتیم؟ این چه انقلابی بود که ما فرمودیم! بنی‌صدر که منافق از آب در آمد، شهید رجایی را خدا رحم کرد که شهید شد و الا تا حالا یا آمریکایی می‌شد یا اسراییلی. موسوی نخست وزیر هم که از همه خطرناکتر، فراموسون هم بوده! زمان جنگ به دستور فراماسونها کشور را نجات داده که چی بشه! اگه ریگی به کفشش نبود مملکت رو می‌داد دست عراقیها. اصلا دلیل برای مزدور بودن از این بالاتر می‌خواهید! هاشمی هم که هیچی! جد اندر جد آمریکایی و فاسد و مزدور بود. معلوم بود به دستور سیا! کنار امام می‌نشست! خاتمی هم که خدا را شکر این سردار سر و تهش را یکی کردند و سند بردگی خاندان آل‌سعود! را به شکر خدا شش دانگ به مزایده گذاشتند. احمدی‌نژاد هم که مال این حرفها نیست ولش کن! راستی ما از دست یک شاه وابسته خلاص شدیم گیر چه اختاپوسهایی افتادیم! حالا خوبه رهبران ما به دیار غیب هم وصلند و پیش‌گیری می‌کنند و الا معلوم نبود تکلیف این امت در صحنه که دنبال هر کی رفتند یا اسراییلی بوده یا امریکایی یا منافق یا فراماسون یا واببسته سعودی‌ها چی بود.
  دست سردار نقدی درد نکنه که نفوذ صهیونیستها را تا مغز استخوانمان به نمایش گذاشتد و امت را از توهم رها فرمودند. افسوس که ما یک نقدی بیشتر نداریم! و الا تا کجاها که نرفته بودیم!!

 4. amir می‌گوید

  مشکل اخلاق در جامعه ما رو به فزونی است و به نظرم وقتی قدرت بدون افسار در دست بعضی‌ها باشد همین می‌شود. خداوند جامعه را از شر بداخلاق‌های سیاسی نجات دهد.

 5. مصطفی می‌گوید

  اگر مروج اسلام و انقلاب و امام این آقاست پس وا اسلاما، وا انقلابا و وا اماما. ما که از این اسلام و انقلاب و امامی که نقدی سنگش را به سینه می‌زنه تبری می‌جوئیم . با وجود امثال نقدی و شریعتمداری و شجونی، انقلاب نیاز به هیچ دشمنی ندارد.

 6. سنگ تیپاخورده می‌گوید

  خدا رحمت کند دکتر شریعتی را که می‌گفت مخالفانش معتقدند اگر به کسانی که دشمن دین هستند، مثل شریعتی و غیره، تهمت و افترا بزنید ثواب دنیا و آخرت دارد. خوب ماه رمضان هم ماهی است که ثواب کار خیر ۲ برابر است. شما چرا ناراحت هستید آقای شکوهی؟ بعضی‌ها می‌خواهند حداکثر بهره را از این ماه ببرند!

 7. amir می‌گوید

  آقاجان وقتی مداح اهل بیت (البته فکر کنم منظور بیت … هستش) اینگونه در شب قدر به مشایی … می‌گوید، دیگر چه اسلامی، چه شب قدری؟ من مخالف دار و دسته احمدی‌نژاد و مشایی هستم ولی از طرفی طرفدار اخلاقم!

 8. هاشمی سنجانی می‌گوید

  باسلام و آرزوی قبولی طاعات. ازاینکه دوباره شاهد حق‌جویی‌های شما هستم خوشحالم. جمع سلاح، نفت و خشک‌مغزی، شرایطی را فراهم آورده که امیرمومنان در وصف جامعه جاهلی آنها را برمی‌شمارد.

 9. از تيم فوتبال طوفان می‌گوید

  سلام جناب شکوهی!
  چرا همیشه و از صدر اسلام تاکنون پرچم اسلام در دست سوءاستفاده کنندگان است؟ چرا دینداران واقعی که برای دین خرج می‌کنند و نه از دین، بیرق دروغین اسلام را از چنگ دکانداران دین خارج نمی‌کنند و آنها را از پشت سپرهای دروغین‌شان بیرون کشیده و رسوا نمی‌کنند؟
  ما را چه شده که دینمان قاتق نان دروغگویان، عوامفریبان، فرصت‌طلبان و قدرت‌پناهان شده، حال آنکه به مدد همانان، قاتل جان اندیشمندان، آزادگان و خردمندان نیز گشته است؟!

اضافه کردن نظر